LAIVU ekspedīcijas

 Foto orientēšanās laivā - skan intersanti? Protams, ka tā arī būs! 

Uz ūdens ir pa visam cita sajūta, it īpaši tad, kad ir jāsaprot kā nokļūt līdz kontrolpunktam, kā iekļauties kopējā satiksmē un skatīties uz Rīgas ielām no cita leņķa! To burtiski varētu dēvēt par skatīšanos uz Rīgu citām acīm. Savukārt, ūdens ceļi, ārpus pilsētas ir kā ''Nārnija'', kura pavērs daudz iespējas kā pavadīt laiku kopā - stiprinot komandas (draugu, kolēģu vai ģimenes) garu, izvairoties no nelieliem dabas šķēršļiem - kokiem, akmeņiem, sēkļiem, pievēršoties skaistiem dabas skatiem un intersantajām pieturvietām - rāmai dabai un putnu dziesmām, arī ūdens šalkoņai! Tiekamies ūdeņos!

Tuvākās LAIVU ekspedīcijas

 

 Kad?       Kāda?           Piesakies! 

 18.10.     Apkārt Ķīpsalai       Reģistrācija

Lai iepazītos ar ekspedīcijas NOLIKUMU, spied Šeit

Dalības maksa 

*Lai tiktu piemērota atlaide pasākuma dienā, kopā ar reģistrācijas līgumu nepieciešams uzrādīt studentu vai pensionāru apliecību! 

LAIVU ekspedīcijas atbalsta: 

Ekspedīcijās ir iespējams ne tikai pavadīt laiku kopā, iepazīt interesantas, atšķirīgas un kultūrvēsturiskas vietas, uzzināt ko jaunu par apkaimēm, bet arī iegūt vērtīgas balvas - katru reizi citas, piemeklētas no vietējiem uzņēmumiem un organizācijām. 

Liels paldies mūsu līdzšinējiem balvu nodrošinātājiem, īpašo uzdevumu autoriem un protams, arī mūsu laivu iznomātājam Laivu nomai Laivinieks.lv, kas piedāvā laivotājiem plašāko laivu sortimentu, lai pasākums būtu izdevies. Paldies par ilgstošo sadarbību Krodziņam Vecais Pēteris, kas ne tikai ir nodrošinājis starta un finiša vietu, papildus uzdevumus un katrā apkaimju, velo un laivu ekspedīcijā iepriecina vienu komandu ar 20 Eur dāvanu karti! 

Paldies arī mūsu draugiem Labadruka.lv par materiāliem, kuri vienmēr ir kvalitatīvi un tieši laikā - ikvienā ekspedīcijā!


E-pasts: [email protected] 
Telefona nr. +371 28128727

 .