Latvijas PILSĒTU ekspedīcijas

/ foto orientēšanās treniņi

Latvijā šobrīd ir 76 pilsētas. Cik pilsētās tu esi bijis? Bet vai esi izstaigājies un iepazinis tās tuvāk? 
Visbiežāk sanāk pilsētās pabūt braucot tai cauri vai arī braucot uz kaut kurieni, bet kad tad iepazīt pārējo? Tieši tā - dodamies PILSĒTU ekspedīcijā!
 
Mēs gribam pabūt, atklāt un izzināt ik katru no tām. Vienalga vai tā būs Durbe, kas pēc iedzīvotāju skaita ir mazākā Latvijas pilsēta (575 iedzīvotāji), vai Daugavpils, kas ir Latvijas otra lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita (95 467 iedzīvotāji). Pilsētās orienēsimies ilgāk (4 līdz 5 h), lai šajā dienā tiktu iepazīta pēc iespējas lielāka pilsētas daļa, protams, neiztikt arī bez īpašās komandu fotogrāfēšanās uzdevuma un būs vēl arī citi patīkmi pārsteigumi, bet par tiem sīkāk tad pirms pašas ekspedīcijas! 

Tuvākās PILSĒTU ekspedīcijas


  Kad?       Kur?      Piesakies!
 16.10.  Sigulda  Reģistrācija
 30.10. Tukums Reģistrācija


Uz pilsētām dodamies raizi divās nedēļās - sestdienās! 

Dalības maksa 


Vecuma kategorija Cena  
Bērniem līdz 7.g.Bezmaksas
Jauniešiem 8 - 18 g.         5 EUR                        
Studentiem*7 EUR
Pieaugušajiem 10 EUR
Pensionāriem* 5 EUR

Kopā no grupas maksimums 40 EUR

*Lai tiktu piemērota atlaide pasākuma dienā, kopā ar reģistrācijas līgumu nepieciešams uzrādīt studentu vai pensionāru apliecību! 

PILSĒTU ekspedīcijas atbalsta

Ekspedīcijās ir iespējams ne tikai pavadīt laiku kopā, iepazīt interesantas, atšķirīgas un kultūrvēsturiskas vietas, uzzināt ko jaunu par apkaimēm, bet arī iegūt vērtīgas balvas - katru reizi citas, piemeklētas no vietējiem uzņēmumiem un organizācijām. 

Liels paldies mūsu līdzšinējiem balvu nodrošinātājiem, īpašo uzdevumu autoriem un protams, arī kafejnīcām, picērījām un restorāniem, kurus esam ievērtējuši ekspedīciju laikā, kad tie mūs uzņēma, lai varētu tur pulcēties. Paldies par ilgstošo sadarbību Krodziņam Vecais Pēteris, kas ne tikai ir nodrošinājis Starta un finiša vietu, papildus uzdevumus un katrā apkaimju ekspedīcijā iepriecina vienu komandu ar savu dāvanu karti! 

Paldies arī mūsu draugiem Labadruka.lv par materiāliem, kuri vienmēr ir kvalitatīvi un tieši laikā - ikvienā ekspedīcijā!