Latvijas PILSĒTU ekspedīcijas

Latvijā šobrīd ir 76 pilsētas. Cik pilsētās tu esi bijis?
Bet vai esi izstaigājies un iepazinis tās tuvāk? 

Visbiežāk sanāk pilsētās pabūt braucot tai cauri vai arī braucot uz kaut kurieni, bet kad tad iepazīt pārējo? Tieši tā - dodamies PILSĒTU ekspedīcijā!
 
Mēs gribam pabūt, atklāt un izzināt ik katru no tām. Vienalga vai tā būs Durbe, kas pēc iedzīvotāju skaita ir mazākā Latvijas pilsēta (575 iedzīvotāji), vai Daugavpils, kas ir Latvijas otra lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita (95 467 iedzīvotāji). Pilsētās orienēsimies ilgāk (4 līdz 5 h), lai šajā dienā tiktu iepazīta pēc iespējas lielāka pilsētas daļa, protams, neiztikt arī bez īpašās komandu fotogrāfēšanās uzdevuma un būs vēl arī citi patīkmi pārsteigumi, bet par tiem sīkāk tad pirms pašas ekspedīcijas! 

Tuvākās PILSĒTU ekspedīcijas

Iepazīsti Latvijas pilsētas kopā ar Latvijas ekspedīciju - SEZONAS NOSLĒGUMS!

PILSĒTU POSMI TURPMĀK BEZ OBLIGĀTAS DALĪBAS MAKSAS!

Protams ar obligātu iepriekšējo reģistrēšanos, kas tiek aizvērta divas dienas pirms pašas ekspedīcijas!

Protams ļoti priecāsimies par brīvprātīgu dalības maksu, ar kuriem nosegt materiālu izdruku izmaksas un degvielu, lai nodrošinātu spēles posmus arī turpmāk:

Uz vietas, skaidrā naudā - vai arī ar pārskaitījumu ->

SIA ''Latvijas ekspedīcija'', 
Rīga, Alberta iela 11-68, Rīga, LV-1010, 
Reģ. nr. 40203294106, 
AS "SEB banka", kods UNLALV2X, 
konta Nr. LV23UNLA0055002122821, 
ar norādi - Dalības maksa + pasākums, par kuru!

Uz pilsētām dodamies reizi mēnesī - sestdienās! 

Kas tevi sagaida?

Aizraujoša piedzīvojumu spēle ar orientēšanos pilsētvidē, apmeklējot 40 KP, uzņemot unikālas fotogrāfijas ar komandas biedriem, meklējot apslēptās fotogrāfijas, koordināšu vērtību uzdevumu atšķetināšana un vietējo uzņēmumu sagatavotie uzdevumi!  

Lieliski pavadīta diena kopā ar cilvēkiem, ar kuriem gribētos pavadīt vairāk laika kopā;

Pievarēti aptuveni 10 km;

Vienmēr kvalitatīvi materiāli, kurus sagatavojis uzņēmums labadruka.lv;

✅ Mūsu atbalstītāja AS Aldaris ūdens pudele ''Vichy'' ikvienam dalībniekam;

Balvas pirmo 3 vietu ieguvējiem no mūsu patstāvīgajiem atbalstītājiem:  Acorus balance, Apgāda Mansards, Herbitum, un katras pilsētas vietējiem uzņēmumiem;

✅Fotogrāfijas ar skaistākajiem mirkļiem, kurus iemūžinājusi profesionāla fotogrāfe!

Tiekamies!

#Latvijasekspedīcija

PILSĒTU ekspedīcijas atbalsta

Ekspedīcijās ir iespējams ne tikai pavadīt laiku kopā, iepazīt interesantas, atšķirīgas un kultūrvēsturiskas vietas, uzzināt ko jaunu par apkaimēm, bet arī iegūt vērtīgas balvas - katru reizi citas, piemeklētas no vietējiem uzņēmumiem un organizācijām. 

Liels paldies mūsu līdzšinējiem balvu nodrošinātājiem, īpašo uzdevumu autoriem un protams, arī kafejnīcām, picērījām un restorāniem, kurus esam ievērtējuši ekspedīciju laikā, kad tie mūs uzņēma, lai varētu tur pulcēties. Paldies par ilgstošo sadarbību Krodziņam Vecais Pēteris, kas ne tikai ir nodrošinājis Starta un finiša vietu, papildus uzdevumus un katrā apkaimju ekspedīcijā iepriecina vienu komandu ar savu dāvanu karti! 

Paldies arī mūsu draugiem Labadruka.lv par materiāliem, kuri vienmēr ir kvalitatīvi un tieši laikā - ikvienā ekspedīcijā!
Pirkumu grozs