Komandu saliedēšana!

Foto orientēšanās ar papildus uzdevumiem Jūsu piedzīvojumiem un jaunu vietu atklāšanai...

Vai domā kā pavadīt laiku ar kolēģiem?

Neliels sacensību gars savā starpā, gluži kā ikdienā - ofisā, tikai daudz patīkamākā veidā.. iepazīstot vietējo apkaimi vai kādu no skaistajām Latvijas pilsetām!

Latvijas ekspedīcija..

Jau otro gadu rīko aizraujošas piedzīvojumu spēles, jeb foto orientēšanās ekspedīcijas pa Rīgas apkaimēm un Latvijas skaistajām pilsētām, kurās ir piedalījušās pat 100+ komandas, jeb 336 dalībnieki! 

 Tieši tāpēc par ļoti izdevīgu cenu vari izvēlēties sev tīkamo apkaimi vai pilsētu, kurā jau esam bijuši un mēs to pielāgosim tieši Jūsu kolektīvam! 

Personalizēts maršruts tieši Jums! 

Ja Tev ir savas idejas, kuras vēlies realizēt, vietas, kuras apmeklēt, vai vienkārši savu tikšanos ar kolēģiem vai draugiem esi ieplānojis kādā tematisksā noskaņā - arī to mēs varam pārvērst aizraujošā foto orientēšanās piedzīvojumā! 

Atpakaļ nākotnē 

Tev patiks no digitālā laikmeta atgriezties pie vecās, bet labās papīra kartes, kas pa ceļam neizlādēsies vai nepazaudēs savienojumu ar internetu, bet atmiņas tāpat varēsi krāt sava mobilajā tālrunī, par lielisko piedzīvojumu kopā ar tik vienreizējiem cilvēkiem!

Pārvietošanās? 

Brīvi varat izvēlēties - ar kājām / velo / auto - ir arī laivu braucienu maršruti pa Daugavu

un 

mūsu ekskluzīvais piedāvājums: varam noorganizēt arī foto orientēšanos no lidmašīnas! 

Atstāj savus kontaktus

Mēs ar tevi sazināsimies pēc iespējas drīzāk, lai kopīgi atrastu labāko risinājumu Jūsu foto orientēšanās piedzīvojumam pa Latviju! 0
 .