Apkaimju VELO ekspedīcijas

/ foto orientēšanās treniņi

Vairākas no Rīgas apkaimēm platības ziņā ir tik lielas, ka ar kājām vienā dienā to izstaigāt sanāktu pamatīgs sportiņš, tāpēc varam apvienot interesanto ar patīkamo, jo kam gan nepatīk, kad siltā vasaras dienā matos pūš vējš? 

Apkaimju velo ekspedīcijās ne tikai iepazīsim interesantās vietas, ko vēlamies Jums parādīt, bet arī iepazīsieties ar vietējiem iedzīvotājiem, lai tiktu pie neaizmirstamām fotogrāfijām, un būs arī īpašs uzdevums, kas raksturos VELO ekspedīcijas! Kāds? To redzēsiet ekspedīcijā!         

Tuvākās VELO ekspedīcijas

 

 Kad?        Kur?     Piesakies! 


2020. gada velo sezonu esam noslēguši! 

Drīzumā izliksim nakamā gada pasākumu kalendāru!


Lai iepazītos ar ekspedīcijas NOLIKUMU, spied Šeit

Varat ņemt vērā, ka Apkaimju VELO ekspedīcijas notiek reizi divās nedēļās 

-  trešdienu vakaros no 19:00-22:00!

Dalības maksa 


*Lai tiktu piemērota atlaide pasākuma dienā, kopā ar reģistrācijas līgumu nepieciešams uzrādīt studentu vai pensionāru apliecību! 

Apkaimju VELO ekspedīcijas atbalsta

Ekspedīcijās ir iespējams ne tikai pavadīt laiku kopā, iepazīt interesantas, atšķirīgas un kultūrvēsturiskas vietas, uzzināt ko jaunu par apkaimēm, bet arī iegūt vērtīgas balvas - katru reizi citas, piemeklētas no vietējiem uzņēmumiem un organizācijām. 

Liels paldies mūsu līdzšinējiem balvu nodrošinātājiem, īpašo uzdevumu autoriem un protams, arī kafejnīcām, picērījām un restorāniem, kurus esam ievērtējuši ekspedīciju laikā, kad tie mūs uzņēma, lai varētu tur pulcēties.  Paldies par ilgstošo sadarbību Krodziņam Vecais Pēteris, kas ne tikai ir nodrošinājis Starta un finiša vietu, papildus uzdevumus un katrā apkaimju un velo ekspedīcijā iepriecina vienu komandu ar 20 Eur dāvanu karti! 

Paldies arī mūsu draugiem Labadruka.lv par materiāliem, kuri vienmēr ir kvalitatīvi un tieši laikā - ikvienā ekspedīcijā!https://www.lelluteatris.lv/lv/

0
 .