Mēs,  Latvijas ekspedīcija, ticam, ka mūsu zeme ir unikāla un krāšņa. Ikkatrā pilsētā, ciemā, novadā, apkaimē, ikkatrā upē, parkā, mežā, pļavā un vietējā dabas brīnumā slēpjas tik daudz nezināmā un maģiskā - atliek vien to visu atrast un izpētīt. Mūsu foto orientēšanās ekspedīcijas notiek gan tādās vietās, kur ejam garām ik dienas, acis nepaceļot, gan tādās vietās, kur citkārt Tavi ceļi visticamāk tā arī neaizvestu. Turklāt mums ir ļoti svarīgs kopā pavadītais laiks ar mūsu draugiem un ģimeni, tāpēc pilsētvides piedzīvojumos sagatavojam arī papildus uzdevumus visu iesaistei.  Latviju var iepazīt dažādā ātrumā un ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem - tieši tādēļ pielietosim ne tikai kāju spēku, bet arī laivosim, brauksim ar velosipēdu. Tiekamies!
Iepazīstot Latviju, Tu labāk iepazīsi arī sevi. Kādēļ?
Tad, kad pārvarēsi izaicinājumus, izkāpjot no komforta zonas, Tu sāksi skatīties plašāk uz kādreiz tik pierasto - un pamanīt to, kam agrāk nepievērsi uzmanību. Māju, kurai katru dienu soļo garām un kuras seno arhitektūru nebiji ievērojis, ielu, kurā mīt radošs gars un dzīvesprieks, pilsētu, kurā, garām braucot, līdz šim nebiji piestājis. Latvijā nav elpu aizraujošu kalnu vai kanjonu, toties mums ir skaistākie meži, autentiskākās pilsētas, smaržīgākās pļavas un sirsnīgākie cilvēki - tik daudz, ko iepazīt!

Mēs garantējam, ka brīvā laika pavadīšana un aktīvā atpūta, piedaloties mūsu ekspedīcijās un treniņos, Tevi aizraus par 100%. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt azartisku vakaru ar kolēģiem, saulainu sestdienu ar ģimeni vai atraktīvu dienu ar labākajiem draugiem ārpus mājas domājot par fizisko formu ar aktivitātēm svaigā gaisā! 
Piesakies foto orientēšanās ekspedīciju spēlēm un iepazīsti Latviju no jauna - un pa īstam!

Komanda 

Mēs esam atraktīvi piedzīvojumu meklētāji, kam patīk būt ceļā, sabiedrībā un iepazīt jaunas, skaistas vietas! Mēs vēlamies kopā ar Jums apceļot un iepazīt IK VIENU Latvijas stūrīti! Mēs gribam parādīt arī Jums - kā ir  būt pie dabas arī pilsētā, un pats galvenais - doties piedzīvojumā kopā - mūsu Latvijā!  

Linda Amanda Vaļkina

 ''Latvijas ekspedīcija'' izveidotāja un vadītāja. 

''Esmu 2022. gada Ekonomikas un Kultūras augstskolas absolvente, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu kultūras uzņēmējdarbībā, iegūstot kultūras iestādes vadītāja kvalifikāciju. Uzskatu, ka šīs nozares izglītība sniedz mums plašas iespējas, jo kultūrā ir daudz nišu, kurās izpausties - katram ir iespēja atrast savu vietu, kas piepilda un sniedz prieku ne tikai pašam, bet arī apkārtējiem. Tā arī radās ''Latvijas ekspedīcija'', augstskolā izstrādājot biznesa plānu dzima ideja par ekspedīcijām... kurās sanākt kopā, iepazīt jaunas vietas - tas ir tas, kas man sagādā patiesu prieku, tāpēc vēlos tajā dalīties arī ar jums!''

Mūsu talantīgās fotogrāfes ...


Diāna Vaidere

@diana_vaidere

Laima Sirmā

@laimeens

Santa Mūrniece

@santukkii

Mēs esam šeit, lai Jums parādītu Latviju no dažādiem skatu punktiem! 

Mēs garantējam visneaizmirstamākās ekspedīcijas!