Mēs,  Latvijas ekspedīcija, ticam, ka mūsu zeme ir unikāla un krāšņa. Ikkatrā pilsētā, ciemā, novadā, apkaimē, ikkatrā upē, parkā, mežā, pļavā un vietējā dabas brīnumā slēpjas tik daudz nezināmā un maģiskā - atliek vien to visu atrast un izpētīt. Mūsu foto orientēšanās treniņi un ekspedīcijas notiek gan tādās vietās, kur ejam garām ik dienas, acis nepaceļot, gan tādās vietās, kur citkārt Tavi ceļi visticamāk tā arī neaizvestu. Turklāt Latviju var iepazīt dažādā ātrumā un ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem - tieši tādēļ pielietosim ne tikai kāju spēku, bet arī laivosim, brauksim ar velosipēdu un pat lidosim!

Iepazīstot Latviju, Tu labāk iepazīsi arī sevi. Kādēļ?
Tad, kad pārvarēsi izaicinājumus, izkāpjot no komforta zonas, Tu sāksi skatīties plašāk uz kādreiz tik pierasto - un pamanīt to, kam agrāk nepievērsi uzmanību. Māju, kurai katru dienu soļo garām un kuras seno arhitektūru nebiji ievērojis, ielu, kurā mīt radošs gars un dzīvesprieks, pilsētu, kurā, garām braucot, līdz šim nebiji piestājis. Latvijā nav elpu aizraujošu kalnu vai kanjonu, toties mums ir skaistākie meži, autentiskākās pilsētas, smaržīgākās pļavas un sirsnīgākie cilvēki - tik daudz, ko iepazīt!

Mēs garantējam, ka brīvā laika pavadīšana un aktīvā atpūta, piedaloties mūsu ekspedīcijās un treniņos, Tevi aizraus par 100%. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt azartisku vakaru ar kolēģiem, saulainu sestdienu ar ģimeni vai atraktīvu dienu ar labākajiem draugiem ārpus mājas domājot par fizisko formu ar aktivitātēm svaigā gaisā! 
Piesakies foto orientēšanās treniņiem un iepazīsti Latviju no jauna - un pa īstam!

Komanda 

Mēs esam atraktīvi piedzīvojumu meklētāji, kam patīk būt ceļā, sabiedrībā un iepazīt jaunas, skaistas vietas! Mēs vēlamies kopā ar Jums apceļot un iepazīt IK VIENU Latvijas stūrīti! Mēs gribam parādīt arī Jums - kā ir  būt pie dabas, un pats galvenais - doties piedzīvojumā kopā - mūsu Latvijā!  

Linda Amanda

Vadītāja

 Matīss

Projektu vadītājs

Mēs esam šeit, lai Jums parādītu Latviju no dažādiem skatu punktiem! 

Mēs garantējam visneaizmirstamākās ekspedīcijas!

0