CITAS ekspedīcijas 

Vai Rīgā ir kas vairāk par apkaimēm? Protams! ''Citās'' ekspedīcijās dosimies pa parkiem, šķērsosim visus Rīgas centra tiltus, iepazīsim Kino un daudz ko vēl citu! Formāts paliek līdzīgs jau esošajām ''Rīgas pilsētas apkaimju ekspedīcijām'', bet atšķiras ar to, ka šajā ekspedīciju sērijā būs iespēja vairāk palauzīt galvu ar interesantiem vēstures faktiem un atjautības uzdevumiem, lai uzzinātu uz kurieni jādodas meklēt un, protams, uzzināsim daudz jauna un būs arī iespēja iepazīt reti sastopamus augus un apmeklēt skulptūras, pieminekļus un citus interesantus vides objektus vai vietas.

Tuvākās ekspedīcijas

 KAD?Kāda ekspedīcija? 
 Piesakies! 
  12.07.-6.09.  Kino pa pēdām ar RIDE*  Reģistrācija  
  12.07.-6.09.  Vecrīga   Reģistrācija  
 31.10.  Helovīns   Reģistrācija  

*Kino pa pēdām ar RIDE ekspedīcijā ir atšķirīga dalības maksa, kas būs norādīta zem pasākuma, jo RIDE noma jau ir iekļauta cenā 
 

Dalības maksa 

Vecuma kategorija Cena  
Bērniem līdz 7.g.Bezmaksas
Jauniešiem 8 - 18 g.         5 EUR                        
Studentiem*7 EUR
Pieaugušajiem 10 EUR
Pensionāriem* 5 EUR

Kopā no grupas maksimums 40 EUR

*Lai tiktu piemērota atlaide pasākuma dienā, kopā ar reģistrācijas līgumu nepieciešams uzrādīt studentu vai pensionāru apliecību!


Kādās  ekspedīcijās jau esam bijuši? 


Ekspedīcijas atbalsta

Ekspedīcijās ir iespējams ne tikai pavadīt laiku kopā, iepazīt interesantas, atšķirīgas un kultūrvēsturiskas vietas, uzzināt ko jaunu par, bet arī iegūt vērtīgas balvas - katru reizi citas, piemeklētas no vietējiem uzņēmumiem un organizācijām, atbistoši pasākuma tēmai. 

Liels paldies mūsu līdzšinējiem balvu nodrošinātājiem, īpašo uzdevumu autoriem un protams, arī kafejnīcām, picērījām un restorāniem, kurus esam ievērtējuši ekspedīciju laikā, kad tie mūs uzņēma, lai varētu tur pulcēties. 

Paldies arī mūsu draugiem Labadruka.lv par materiāliem, kuri vienmēr ir kvalitatīvi un tieši laikā - ikvienā ekspedīcijā!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.