APKAIMJU ekspedīcijas

/ foto orientēšanās treniņi 

Rīgai ir 58 apkaimes, tāpēc reizi divās nedēļās mēs dodamies ekspedīcijā izpētīt ikvienu no tām - iepazīt apkaimes vēsturi, apskatīt kultūrvēsturiskas vai vienkārši interesantas vietas, tādas, kurām ikdienā paejam garām, nepievēršot uzmanību. Bet pats galvenais tā ir iespēja ikvienam pavadīt laiku kopā ar draugiem, radiem vai arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem ārā - svaigā gaisā. Savukārt foto orientēšanās sacensību gars visam piešķir dzirkstelīti.

Tuvākie treniņi

Kad?

Kur?

Piesakies!

09.10. 

 Vecdaugava

Reģistrācija  

 23.10.

Vecāķi  

Reģistrācija

06.11. 

 Dreiliņi

Reģistrācija

 20.11.

Brekši 

Reģistrācija

 04.12. 

 Dzirciems 

Reģistrācija  

 18.12.

 Bukulti

Reģistrācija  

  

Varat ņemt vērā, ka Rīgas APKAIMJU foto orientēšanās treniņi notiek reizi divās nedēļās -  gandrīz vienmēr - sestdienās. 

Dalības maksa 

Vecuma kategorija Cena  
Bērniem līdz 7.g.Bezmaksas
Jauniešiem 8 - 18 g.         3 EUR                        
Studentiem*5 EUR
Pieaugušajiem 7 EUR
Pensionāriem* 3 EUR

*Lai tiktu piemērota atlaide pasākuma dienā, kopā ar reģistrācijas līgumu nepieciešams uzrādīt studentu vai pensionāru apliecību! 

Visas apkaimes

Atgāzene Avoti Āgenskalns Beberbeķi Berģi Bieriņi Bišumuiža Bolderāja Brasa Brekši Bukulti Buļļi Centrs Čiekurkalns Daugavgrīva Dārzciems Dārziņi Dreiliņi Dzirciems Grīziņkalns Iļģuciems Imanta Jaunciems Jugla Katlakalns Kleisti Kundziņsala Ķengarags Ķīpsala Mangaļsala Maskavas forštate Mežaparks Mežciems Mīlgrāvis Mūkupurvs Pētersala-Andrejsala Pleskodāle Pļavnieki Purvciems Rumbula Salas Sarkandaugava Skanste Spilve Suži Šampēteris Šķirotava Teika Torņakalns Trīsciems Vecāķi Vecdaugava Vecmīlgrāvis Vecpilsēta Voleri Zasulauks Ziepniekkalns ZolitūdeRīgas apkaimju iedalījuma karteAvots: http://apkaimes.lv  

Nesenākās ekspedīcijas


Ekspedīcijas atbalsta

Ekspedīcijās ir iespējams ne tikai pavadīt laiku kopā, iepazīt interesantas, atšķirīgas un kultūrvēsturiskas vietas, uzzināt ko jaunu par apkaimēm, bet arī iegūt vērtīgas dāvanas - katru reizi citas, piemeklētas no vietējiem uzņēmumiem un organizācijām. 

Liels paldies mūsu līdzšinējiem balvu nodrošinātājiem, īpašo uzdevumu autoriem un protams, arī kafejnīcām, picērījām un restorāniem, kurus esam ievērtējuši ekspedīciju laikā, kad tie mūs uzņēma, lai varētu tur pulcēties.  Paldies par ilgstošo sadarbību Krodziņam Vecais Pēteris, kas ne tikai ir nodrošinājis Starta un finiša vietu, papildus uzdevumus un katrā apkaimju ekspedīcijā iepriecina vienu komandu ar dāvanu karti! 

Paldies arī mūsu draugiem Labadruka.lv par materiāliem, kuri vienmēr ir kvalitatīvi un tieši laikā - ikvienā ekspedīcijā!
https://decathlon.lv/lv/

http://www.motormuzejs.lv/


https://www.bikerniekuhalle.lv/?fbclid=IwAR3A9to1_sSPP5KoIKY5Ws_ntprcprmCfQESFQwA-bjolpG2Bafbgx8bD_0https://www.brain-games.lv/