Rīgas APKAIMJU ekspedīcijas 

Rīgai ir 57 apkaimes, tāpēc reizi divās nedēļās mēs dodamies ekspedīcijā izpētīt ikvienu no tām - iepazīt apkaimes vēsturi, apskatīt kultūrvēsturiskas vai vienkārši interesantas vietas, tādas, kurām ikdienā paejam garām, nepievēršot uzmanību. Bet pats galvenais tā ir iespēja ikvienam pavadīt laiku kopā ar draugiem, radiem vai arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem ārā - svaigā gaisā. Savukārt foto orientēšanās sacensību gars visam piešķir dzirkstelīti.

Drīzumā  tiekamies ekspedīcijās

 Kad?        Kur?              Piesakies! 

24.10.   Centrs              Reģistrācija

07.11.   Ķengarags      Reģistrācija

21.11.   Torņakalns     Reģistrācija

05.12.   Vecrīga            Reģistrācija

19.12. Klusais centrs  Reģistrācija

Lai iepazītos ar ekspedīcijas NOLIKUMU, spied Šeit

Varat ņemt vērā, ka Rīgas APKAIMJU ekspedīcijas notiek reizi divās nedēļās -  sestdienā no 10:00-14:00!

Dalības maksa 


*Lai tiktu piemērota atlaide pasākuma dienā, kopā ar reģistrācijas līgumu nepieciešams uzrādīt studentu vai pensionāru apliecību! 

Ekspedīcijas atbalsta

Ekspedīcijās ir iespējams ne tikai pavadīt laiku kopā, iepazīt interesantas, atšķirīgas un kultūrvēsturiskas vietas, uzzināt ko jaunu par apkaimēm, bet arī iegūt vērtīgas balvas - katru reizi citas, piemeklētas no vietējiem uzņēmumiem un organizācijām. 

Liels paldies mūsu līdzšinējiem balvu nodrošinātājiem, īpašo uzdevumu autoriem un protams, arī kafejnīcām, picērījām un restorāniem, kurus esam ievērtējuši ekspedīciju laikā, kad tie mūs uzņēma, lai varētu tur pulcēties.  Paldies par ilgstošo sadarbību Krodziņam Vecais Pēteris, kas ne tikai ir nodrošinājis Starta un finiša vietu, papildus uzdevumus un katrā apkaimju ekspedīcijā iepriecina vienu komandu ar 20 Eur dāvanu karti! Paldies arī mūsu draugiem Labadruka.lv par materiāliem, kuri vienmēr ir kvalitatīvi un tieši laikā - ikvienā ekspedīcijā!https://www.brain-games.lv/

E-pasts: [email protected] 
Telefona nr. +371 28128727

 .